WYDZIAŁ KRYMINALNY

Sprawy kryminalne powodują, że kark sztywnieje, a serce zaczyna szybciej pompować krew. Zobacz co ludzie robią innym ludziom, dla zysku, z miłości, nienawiści, po alkoholu lub ze zwykłej nudy. Następnie zobacz, jak niektórzy z nich są zatrzymywani przez policjantów i poczuj się trochę lepiej.

  NAPADY    ❱❱❱

Ludzie zabijają ludzi, dla 20 baksów w portfelu – to się dzieje. Zobacz bezbronne staruszki, które czasami nie przeżywają stresu związanego z napadem i umierają na serce w trakcie. A Ty? Zgrywałbyś twardziela?


Często sprzeczka zaczyna się na gołe pieści, aby zaraz powietrze zaczęły przeszywać latające maczety lub krzesła. Niestety czasami też, niewinne i pojedyncze ciosy, kończą się zgonem na miejscu.

SOLÓWKA – długie loty, spadające buty i lądowania łamiące kark, to codzienność na drogach. W tej sekcji zobaczysz pieszych, którzy często nie mieli szans w starciu z dwutonową puszką.
NAUCZKA – długie loty, spadające buty i lądowania łamiące kark, to codzienność na drogach. W tej sekcji zobaczysz pieszych, którzy często nie mieli szans w starciu z dwutonową puszką.
BEZ POWODU – długie loty, spadające buty i lądowania łamiące kark, to codzienność na drogach. W tej sekcji zobaczysz pieszych, którzy często nie mieli szans w starciu z dwutonową puszką.
SZYBKI NOKAUT – długie loty, spadające buty i lądowania łamiące kark, to codzienność na drogach. W tej sekcji zobaczysz pieszych, którzy często nie mieli szans w starciu z dwutonową puszką.
UCZEŃ vs NAUCZYCIEL – długie loty, spadające buty i lądowania łamiące kark, to codzienność na drogach. W tej sekcji zobaczysz pieszych, którzy często nie mieli szans w starciu z dwutonową puszką.


  ZATRZYMANIA    ❱❱❱

Nie ma dymu bez ognia. Zobacz jak policja uwieńcza swoją robotę i zatrzymuje gangsterów i morderców. Materiały video porannych wjazdów na chatę, gdzie zaskoczeni przestępcy próbują spłukiwać dragi w kiblu.

NALOTY WYDZIAŁU ANTYNARKOTYKOWEGO – długie loty, spadające buty i lądowania łamiące kark, to codzienność na drogach. W tej sekcji zobaczysz pieszych, którzy często nie mieli szans w starciu z dwutonową puszką.

 

Mocne uderzenie w głowę
Dranie zepsuli jej mózg.

Nie mamy potwierdzonych informacji, jednak akcent wskazuje na pochodzenie nagrania z okolic Rio De Janeiro. Ukazana na filmie dziewczyna niewątpliwie…

Odcięcie penisa
Był penis, nie ma penisa.

Zemsta na gwałcicielu w wykonaniu kobiety, gdzieś w nieokreślonym kraju głębokiej Afryki. Mimo wszystko, głupio tak stracić penisa.

Przestrzelone dłonie
Dwie dziurawe ręce.

Kolejny przykład na to, że złodzieje łapani na gorącym uczynku w krajach trzeciego świata, nie mają lekko. Pokazany na nagraniu…

NIeudany napad na przechodnia
Tak kończą frajerzy.

24.11.2018 r. w brazylijskim mieście Belo Horizonte, 21 latek idący do szkoły został napadnięty przez jakiegoś niewyrośniętego szczocha. Napadnięty, widać…

Right Menu Icon