WYDZIAŁ KRYMINALNY

 

  NAPADY    ❱❱❱

Ludzie zabijają ludzi dla 20 baksów w portfelu – to się dzieje! Zobacz bezbronne staruszki, które czasami nie przeżywają stresu związanego z napadem i umierają na serce w trakcie. A Ty? Zgrywałbyś twardziela, czy wyskoczyłbyś z kasy?


Często sprzeczka zaczyna się na gołe pieści, aby zaraz powietrze zaczęły przeszywać latające maczety lub krzesła. Niestety czasami też, niewinne i pojedyncze ciosy, kończą się zgonem na miejscu. Zobacz najbardziej popieprzone bójki, okaleczenia czy rozboje.

 SOLÓWKA   NAUCZKA 
 BEZ POWODU   SZYBKI NOKAUT 
 Z NAUCZYCIELEM   ROADRAGE 


  ZATRZYMANIA    ❱❱❱

Nie ma dymu bez ognia. Zobacz jak psy wieńczą swoją robotę i zatrzymują gangsterów, morderców oraz niewinnych. Sekcja zawiera zarówno klasyczne przypadkowe aresztowania, jak i poranne wjazdy na chatę, gdzie zaskoczeni przestępcy próbują spłukiwać dragi w kiblu, a później leżakują na panelach w samych majtkach. Poszukiwani listami gończymi zapytani o dowód osobisty. potrafią się naprawdę wkurwić – sprawdź sam.

 NALOTY NA PLANTACJE   NALOTY NA LABOLATORIA 
Mocne uderzenie w głowę
Dranie zepsuli jej mózg.

Nie mamy potwierdzonych informacji, jednak akcent wskazuje na pochodzenie nagrania z okolic Rio De Janeiro. Ukazana na filmie dziewczyna niewątpliwie…

Odcięcie penisa
Był penis, nie ma penisa.

Zemsta na gwałcicielu w wykonaniu kobiety, gdzieś w nieokreślonym kraju głębokiej Afryki. Mimo wszystko, głupio tak stracić penisa.

Przestrzelone dłonie
Dwie dziurawe ręce.

Kolejny przykład na to, że złodzieje łapani na gorącym uczynku w krajach trzeciego świata, nie mają lekko. Pokazany na nagraniu…

Right Menu Icon