WYDZIAŁ PREWENCJI

 

Różnego rodzaju naćpani dziwacy, stojący na środku autostrady z siurakiem na wierzchu, to sprawa do rozwiązania przez gliniarzy z wydziału prewencji. Z innych chorych na umyśle, znajdziesz w tej sekcji także wandali oraz wariatów, którzy wymachują kosą w ręce.

 ZAMIESZKI   ZŁODZIEJ 
 NAĆPANY   PROMOCJE 
 AWANTURY   EKSKREMENTY 
 KONTROLE BILETÓW   BIURO SPRAW WEWNĘTRZNYCH 

top kryminal


Sprawdź jak działają faceci w starannie wyprasowanych koszulach, którzy chronią rządowych decydentów i dbają o ich bezpieczeństwo podczas transportu oraz w trakcie wieców. Przeważnie skuteczni, jednak gdy zawiodą to efekty ich pracy widać na giełdowych spadkach.


Czujne konwoje oraz błyskające światłami radiowozy, to tematy tylko dla prawdziwych pasjonatów. Zerknij na służby, które odpowiadają na wezwanie do akcji i wyobraź sobie, że to Ty kierujesz tymi wozami.

psy policyjne


Weź udział w niecodziennych wydarzeniach, których nie uświadczysz na byle festynie – znajdziesz je tylko u nas. Poczuj smród spalin na pokazie Monster Truck lub popatrz na latające kawałki blachy w trakcie wyścigów NASCAR. Jeśli wolisz się wyluzować, to zawsze możesz zobaczyć zawody w strzyżeniu owiec na czas lub wyścigi za kawałkiem sera. Serio, serio!


Różne wypadki lub przypadki, które chodzą po ludziach każdego dnia. A to winda urwie nogę, a to wiatr za mocno zawieje. Zobacz w jakie sytuacje potrafią wpakować się ludzie. Niestety nie wszystkich uda się uratować i niektóre historie skończą się gorzko. So well…

 KATASTROFY BUDOWLANE   PRZEMYSŁ CIĘŻKI 

dokumenty

Awantura z kanarami
Kanary w Bytomiu i ujęcie gapowicza.

18 grudnia 2019 r. w jednym z Bytomskich tramwajów, miała miejsce kontrola biletowa, która zakończyła się wizytą policji i postępowaniem…

Oskalpowanie przez maszynę
Maszyna oskalpowała pracownika.

Na poniższym nagraniu, widzimy dwójkę pracowników jednej z chińskich fabryk – kobietę oraz mężczyznę, którzy wg. doniesień są jednocześnie małżeństwem….

Kopnięcie kota
Szmaciarz kopnął kota, prosto do rzeki.

Kamera w chińskiej prowincji Guangdong, uchwyciła mężczyznę, który – myśląc, że pozostaje niezauważony – kopnął kota, balansującego na krawędzi koryta…

Right Menu Icon