WYDZIAŁ PREWENCJI

Zdarzenia z wydziału prewencji, wymagają od policjantów wyjątkowej czujności i zapewniają im regularne wyrzuty adrenaliny. Świry, awantury lub piesze pościgi to ich chleb powszedni. Większość sytuacji kończy się środkami przymusu bezpośredniego, ale czasami sytuacja wymyka się spod kontroli.

Różnego rodzaju naćpani dziwacy, stojący na środku autostrady z siurakiem na wierzchu, to sprawa do rozwiązania przez gliniarzy. Z innych chorych na umyśle, znajdziesz tu też wandali, najczęściej z puszką farby lub kosą w ręce.

ZAMIESZKI – niespokojne czasy jakie obecnie mamy, obfitują w agresywne zamieszki urządzane na ulicach wielkich miast. Zobacz starcia kreatywnych protestujących z uzbrojoną policją.
AWANTURY – żyjąc w społeczeństwie, nie sposób nie spotkać się z napięciami i konfliktami, które toczą między sobą ludzie. Zobacz nerwowe akcje z bliska i kibicuj komu chcesz.


Inne stresowe sytuacje, gdzie potrzebne jest zaangażowanie służb, a ludzie są w solidnych tarapatach i trzeba ich z nich wyciągnąć.

 

Awantura z kanarami
Kanary w Bytomiu i ujęcie gapowicza.

18 grudnia 2019 r. w jednym z Bytomskich tramwajów, miała miejsce kontrola biletowa, która zakończyła się wizytą policji i postępowaniem…

Oskalpowanie przez maszynę
Maszyna oskalpowała pracownika.

Na poniższym nagraniu, widzimy dwójkę pracowników jednej z chińskich fabryk – kobietę oraz mężczyznę, którzy wg. doniesień są jednocześnie małżeństwem….

Kopnięcie kota
Szmaciarz kopnął kota, prosto do rzeki.

Kamera w chińskiej prowincji Guangdong, uchwyciła mężczyznę, który – myśląc, że pozostaje niezauważony – kopnął kota, balansującego na krawędzi koryta…

Right Menu Icon