ODPRAWA

Garść merytorycznych informacji o tematyce kryminalnej – przydatnych dla każdego. Jeżeli masz pomysł na artykuł lub informacje, które mogą się tutaj znaleźć, to koniecznie się z nami skontaktuj.

 

PYTANIA DO KOMENDANTA
Zestaw najciekawszych pytań i odpowiedzi, które mogą Cię nurtować. Ten dział, jest dla Ciebie, jeżeli jesteś ciekawy jak wygląda praca policji od kuchni lub chcesz zapoznać się ze sprzętem, którym posługują się funkcjonariusze.

KODEKS KARNY
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na popularne zagadnienia natury prawnej, które mogą nas spotkać każdego dnia. Zobacz jakie prawa ma policjant podczas przeszukania lub sprawdź, czy możesz anulować swój mandat. Zobacz, czym się różni morderstwo od zabójstwa, lub zobacz co Ci grozi za gram marihuany w kieszeni. Pamiętaj, że podstawowa znajomość prawa to duży atut, a jego nieznajomość szkodzi.


NAJWIĘKSZE NAPADY
Z agresją na ulicy możemy się spotkać w najmniej spodziewanym momencie. Zobacz co robić, gdy menel wyciągnie w Twoją stronę nóż lub sprawdź, jaki środek do samoobrony będzie dla Ciebie najlepszy. Nie nauczymy Cię technik walki. ale powiemy co zrobić, abyś czuł się na ulicy bezpieczniej.Zobacz co robić, gdy menel wyciągnie w Twoją stronę nóż lub sprawdź, jaki środek do samoobrony będzie dla Ciebie najlepszy. Nie nauczymy Cię technik walki. ale powiemy co zrobić, abyś czuł się na ulicy bezpieczniej.


 

Right Menu Icon