wypadek
WYDZIAŁ KRYMINALNY
3083

Data:
Lokalizacja:

☑ Tak kończą frajerzy.


24.11.2018 r. w brazylijskim mieście Belo Horizonte, 21 latek idący do szkoły został napadnięty przez jakiegoś niewyrośniętego szczocha. Napadnięty, widać nie z jednego pieca chleb jadł, ponieważ szybko i bezbłędnie rozpoznał, że nasz rozbójnik Alibaba, kozaczy z fałszywą pukawką. Tym samym napastnik, stracił swój jedyny atut, w zamian otrzymując grad ciosów na szczękę, po których upada. Na koniec widzimy jeszcze bolesną i brutalną dokładkę, pod postacią kopnięć łepetynę.

W pewnym momencie, nasz zuch, bierze telefon komórkowy i kręci video, które teraz również i my możemy oglądać. Nagranie zawiera głupi wyraz, rozkwaszonej twarzy naszego pokonanego rozbójnika oraz manifest, gdzie 21 latek przestrzega innych, jak w Belo Horizonte kończą tacy złodziejscy frajerzy oraz zwraca się do pobitego, mówiąc, że tylko idiota przychodzi na napad z fałszywą repliką.

video

Finalnie, napastnik został przewieziony przez policję do szpitala, skąd po dłuższej rekonwalescencji, został wypuszczony i postawiony przed sądem, za próbę rozboju. Młody człowiek, który zareagował i dopuścił się samoobrony, doznał drobnego urazu prawej dłoni jednak zrezygnował z pomocy lekarskiej. Po wszystkim, został zwolniony do domu.

Notabene, napastnik może mówić o dużym szczęściu, ponieważ kopnięcia w głowę, które otrzymał, były na tyle mocne, by wywołać u niego bardzo wyraźny zespół sztywności odmóżdżeniowej, czyli gwałtowny i krótkotrwały wyprost kończyn górnych, co świadczyć może o urazie pnia mózgu. Rokowania są przeważnie złe.

chcesz COŚ powiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Right Menu Icon