wypadek
WYDZIAŁ KRYMINALNY
3287

Data: 31 marca 2018 r.
Lokalizacja: Rumunia

☑ Starszy mężczyzna brutalnie skatowany przez dwóch chłopaków.


W Rumunii, a konkretnie w miejscowości Braszów – dwóch szczochów (18/23) – zaatakowało i brutalnie pobiło starszego mężczyznę (66), kopiąc jego głowę, niczym piłkę nożną. Pierwsze wrażenie, wskazuje na typową agresję bez powodu, jednak późniejsze raporty ze zdarzenia, kreślą trochę inne tło sprawy.

Pobity staruszek

Wg. doniesień, starszy mężczyzna wykonywał dorywcze prace budowlane dla jednego ze swoich oprawców, jednak ten nie chciał mu wypłacić zarobionych pieniędzy. Na co dzień staruszek żyje bardzo skromnie i cholernie potrzebował tej kasy. Upomniał się więc o swoje wynagrodzenie, jednak zamiast wypłaty – dostał to co widzimy na filmie. Chyba tylko pojawienie się w pewnym momencie przypadkowego ochroniarza, przerwało furię i sprawiło, że mężczyzna wciąż żyje. Dziadek w stanie krytycznym trafił do szpitala, a sprawcy szybko wylądowali w areszcie, standardowo zwalając winę na wypity wcześniej alkohol, jednocześnie zasłaniając się całkowitą niepamięcią.

Historia, tak poruszyła eumuńskie społeczeństwo, że spontanicznie zorganizowano zbiórkę pieniędzy dla poszkodowanego, a w całą akcję włączyły się nawet osoby publiczne. Ponad to, ludzie zaoferowali mu opłacenie czynszu na rok, a dodatkowo kilku dentystów zaproponowało darmową naprawę zębów. Chociaż tyle dobrego.

video
chcesz COŚ powiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Right Menu Icon