wypadek
WYDZIAŁ KRYMINALNY
688

Data:
Lokalizacja:

☑ Grupka murzynów, atakuje z zaskoczenia dwóch turystów, jednego nokautując.


Sobotnia noc w Nowym Orleanie. Dwóch turystów – Tim Byrne i jego kumpel James Curran, przyjechali tu na coroczne spotkanie religijne. Nie uchroniło ich to jednak, od przykrego zdarzenia, którego byli głównymi bohaterami.

Twarze czarnych bandytów

Na jednym ze skrzyżowań w centrum miasta, zostali zaatakowani od tyłu, przez grupkę wyrostków – dwóch z nich, prezentuje fotografia powyżej i są to kolejno: Joshua Simmons (18 lat) oraz Rashaad Piper (20 lat). Tim Byrne, został uderzony z taką siłą, że momentalnie wylądował nosem na chodniku. Niestety przy upadku doznał urazu mózgu i po napadzie wylądował na intensywnej terapii. Jego kolega miał więcej szczęścia, ponieważ skończyło się tylko na kilku zadrapaniach. Oboje stracili również portfele z jakimiś drobnymi.

video

Joshua i Rashaad, zostali zatrzymani policja, a trzeci zainteresowany zgłosił się do funkcjonariuszy samemu. To Dejuan Paul, 21-latek, który zadał Timowy, najmocniejszy cios w tym napadzie. Całej trójce agresorów, zostały postawione zarzuty. Poszkodowany, zmuszony był poddać się rehabilitacji, jednak z każdym dniem czuł się coraz lepiej.

Dejuan Paul

W toku sprawy, światło dzienne ujrzały ciekawe fakty nt. sprawcy. Paul kilka dni przed napadem, korzystał z pomocy lekarskiej i informował personel medyczny o urojeniach i halucynacjach, wspominając, że traci nad tym kontrolę. Zamiast obserwacji i poddania hospitalizacji, został odesłany do domu z zaleceniami psychiatrycznymi. Tydzień później doszło do napaści. Obecnie odsiaduje on 8 letni wyrok w Ośrodku Klinicznym Elayn Hunt w St. Gabriel.

Elayn Hunt Correctional Center

chcesz COŚ powiedzieć?

1 Response

  1. 1 pisze:

    Czarni mają to już w genach, atak od tyłu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Right Menu Icon