wypadek
WYDZIAŁ KRYMINALNY
4122

Data: b/d
Lokalizacja: Brazylia

☑ Dranie zepsuli jej mózg.


Nie mamy potwierdzonych informacji, jednak akcent wskazuje na pochodzenie nagrania z okolic Rio De Janeiro. Ukazana na filmie dziewczyna niewątpliwie coś przeskrobała i spotkała ją za to dotkliwa kara z rąk członków kartelu. W Ameryce Południowej, wiele nastoletnich dziewczyn za sprawą swoich chłopaków, jest uwikłana w środowiska przestępcze. Telefon komórkowy położony na głowie wskazuje, że jej nieposłuszeństwo ma z nim związek. Może wysłała wiadomość, której nie powinna wysyłać? Może udostępniła numer, która udostępniać nie powinna? A może nagrała coś, co nie powinno zostać nagrane? To pozostanie zagadką.

Członkowie grupy wpadli na pomysł, że doskonałym pomysłem na nauczkę, będzie położenie tego nieszczęsnego telefonu na jej głowie i przyjebanie w niego z całej siły, ogromną drewnianą brechą. Nie wiemy jaki był plan na siłę uderzenia, ale odnosimy nieodparte wrażenie, że sprawca trochę przesadził z włożonym w uderzenie zaangażowaniem i plany się pokrzyżowały. Bo oprócz telefonu, uszkodzeniu uległ również mózg dziewczyny.

Gdy silne uderzenie powoduje u niej poważne zaburzenia neurologiczne – drgawki, skurcze i problemy z oddychaniem, to można wyczuć u sprawców lekkie podenerwowanie wynikłą sytuacją. Na początku mówią, aby wstała i szła wolna do domu. Gdy jednak widzą, że z dziewczyną nie ma nawet kontaktu, pada pomysł aby jej po prostu strzelić w tył głowy. Jeden z mężczyzn stwierdza, że nie będzie to konieczne i wydaje polecenie, aby wsadzić dziewczynę do auta i wywieźć jak najdalej.

Niestety nie znamy jej dalszych losów, jednak wcale nie zdziwiła by nas informacja, że dziewczyna patrzy od wielu tygodni w ścianę, nosi pieluchę i jest karmiona przez nos. Życzymy jednak szybkiego powrotu do zdrowia oraz zmiany swoich znajomych.

video
chcesz COŚ powiedzieć?

4 komentarze

 1. Kons pisze:

  Tych pastuchów trzeba utylizować

 2. Kostucha pisze:

  Pusta ladacznica z niej była jak jej głowa. Odporna na wbicie do głowy czego kolwiek jak widać error odrazu wyskoczył 😀😀

 3. Mariusz pisze:

  Nie jednej bym tak zrobił z uśmiechem na tważy kurwa nienawidzę ludzi

  • Mariusz 2 pisze:

   A ja bym to tobie zrobił ty skurwielu matkojebco w dupe jebany i naucz się pisać skurwysynu bo nie pisze się tważy tylko TWARZY przez RZ a nie Ż lumpie ze wsi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.