KOSTNICA

  MORDERSTWA    ❱❱❱

Jaka była by Twoja ostatnia myśl, gdybyś zobaczył broń wycelowaną w Twoją skroń? Możesz o tym pomyśleć, siedząc wygodnie przed komputerem, jedząc czipsy i patrząc na tych ludzi, dla których trud już skończony. Czy wiesz, że aż 90% morderstw wynika z pobudek emocjonalnych – zemsty i chęci odpłacenia się za doznane krzywdy wobec sprawcy lub jego bliskich?

sekcje zwłok


Ze wszystkich stron czyhają na Ciebie niebezpieczeństwa. Zastanawiasz się, co może Ci się stać w drodze do pracy lub podczas zakupów w supermarkecie? Wszystko! Zobacz ludzi na których spadają billboardy w kształcie pączków lub spróchniałe gałęzie drzew. Do tej sekcji trafiają również wątłe ciała pracowników, wciągane do trybów tokarek czy pod miażdżone w prasach hydraulicznych.

 PORAŻENIE   UTONIĘCIE 
 PRZY PRACY   ZMIAŻDŻENIE 
 UPADEK Z WYSOKOŚCI   AGRESYWNY ZWIERZAK 
 NA MIEJSCU WYPADKU   SKOKI ZE SPADOCHRONEM 


  EGZEKUCJE    ❱❱❱

Brutalność ludzka nie zna ograniczeń, co każdego dnia udowadniają meksykańskie kartele oraz mieszkańcy krajów trzeciego świata. Zobacz tych biedaków, którzy wiedzą co ich czeka, a zanim poczują ostrze na gardle, jedyne co czują to bezsilność i strach. Ta sekcja skrywa najbardziej brutalne materiały, które zapadną w Twojej pamięci na zawsze. Gotowy?

 PUBLICZNA   DEKAPITACJA 
 ĆWIARTOWANIE   ROZSTRZELANIE 
 WOJNY KARTELI   PAŃSTWO ISLAMSKIE 

auschwitz


  LINCZE    ❱❱❱

Wymierzanie sprawiedliwości na własną rękę przez miejscową ludność, najczęściej kończy się zakatowaniem na śmierć. Albo kijami, albo kamieniami, albo czymkolwiek, co jest akurat pod ręką. Tak kończą złapani złodzieje, zboczeńcy, mordercy i gwałciciele. Czasami też niewinne osoby.

 SPALENIE   UKAMIENOWANIE 


  SAMOBÓJSTWA    ❱❱❱

Osobiście uważamy, że są lepsze sposoby na radzenie sobie z problemami jednak mimo wszystko, niektórzy wybierają ostateczne rozwiązanie i postanawiają wylogować się z życia. Permanentnie. W Polsce jest to ponad 6.000 osób rocznie! Przytłaczające, prawda?

 KLEKS   BRELOK 
 POD POCIĄG   POD SAMOCHOD 
 SAMOSPALENIE   STRZELEC 


Zamachy terrorystyczne, klęski żywiołowe i inne tragiczne wydarzenia o dużym rozmachu, przychodzą zawsze niespodziewanie i zawsze zbierają wielkie żniwo. Zobacz nagrania z epicentrum wydarzeń oraz akcje ratunkowe w miejscach które pochłonęły dziesiątki, a często i tysiące ofiar.

 ZAMACHY   ŻYWIOŁY 
Afrykański lincz na środku ulicy.

Materiały dostarczane przez członków społeczeństwa w Afryce, często niosą ze sobą niespotykane wcześniej sceny. W tym wypadku, mężczyzna zostaje brutalnie…

Atak byka
Nieokiełznany byk i ludziki.

Na rodeo, zorganizowanym gdzieś w Meksyku, byk poczuł zew zemsty i brutalnie sponiewierał jednego z uczestników. Nie mamy niestety szczegółów…

Wypadek przy maszynie
Wirujący świat, ostatniego dnia w pracy.

Hipnotyzujące nagranie, ukazujące niesmaczny wypadek przy pracy w jednej z chińskich fabryk. Pracownik obsługujący maszynę do nawijania materiału, zostaje wciągnięty…

Odcięcie głowy dziewczynie
Ścięcie dziewczyny w chaszczach.

Nie wiemy jakie życiowe perypetie, przywiodły tą biedną brazylijską dziewczynę w otoczenie tych zawilgoconych chaszczy oraz zamaskowanego towarzystwa. Ostatecznie jednak…

1 2 8
Right Menu Icon