KOSTNICA

Tutaj trup ściele się gęsto. Tragiczne wypadki, które masowo pochłaniają niewinnych ludzi oraz brutalne morderstwa, to chleb powszedni miast na całym świecie. Wyciągajmy wnioski z błędów oraz tragedii innych i dbajmy o swoje bezpieczeństwo.

  MORDERSTWA    ❱❱❱

Jaka była by Twoja ostatnia myśl, gdybyś zobaczył broń wycelowaną w Twoją skroń? Możesz o tym pomyśleć, siedząc przed komputerem, jedząc batona i patrząc na tych ludzi, dla których trud już skończony.


Ze wszystkich stron czyhają na nas niebezpieczeństwa. Zastanawiasz się, co może Ci się stać w drodze do pracy lub podczas zakupów w supermarkecie? Wszystko. Zobacz ludzi, których śmierć dosięgła w najmniej oczekiwanym momencie.

PORAŻENIE – nieprawdą jest powiedzenie, że “elektryka prąd nie tyka”.
UTONIĘCIE – ostatnie chwile topielców, którzy walczą o każdy oddech.
PRZY PRACY – zmiażdżenie, przebicie, rozerwanie, najechanie i inne wypadki na miejscu pracy.
ZMIAŻDŻENIE – długie loty, spadające buty i lądowania łamiące kark, to codzienność na drogach. W tej sekcji zobaczysz pieszych, którzy często nie mieli szans w starciu z dwutonową puszką.
UPADEK Z WYSOKOŚCI – długie loty, spadające buty i lądowania łamiące kark, to codzienność na drogach. W tej sekcji zobaczysz pieszych, którzy często nie mieli szans w starciu z dwutonową puszką.
AGRESYWNY ZWIERZAK – atak rozwścieczonego psa lub oszołomionego byka, potrafi być zabójczy w skutkach.


  EGZEKUCJE    ❱❱❱

Brutalność ludzka nie ma ograniczeń, co każdego dnia udowadniają meksykańskie kartele oraz mieszkańcy krajów trzeciego świata. Zobacz tych biedaków, którzy wiedzą co ich czeka, a zanim poczują ostrze na gardle, jedyne co czują to bezsilność i strach.

PUBLICZNA – długie loty, spadające buty i lądowania łamiące kark, to codzienność na drogach. W tej sekcji zobaczysz pieszych, którzy często nie mieli szans w starciu z dwutonową puszką.
DEKAPITACJA – długie loty, spadające buty i lądowania łamiące kark, to codzienność na drogach. W tej sekcji zobaczysz pieszych, którzy często nie mieli szans w starciu z dwutonową puszką.
ĆWIARTOWANIE – długie loty, spadające buty i lądowania łamiące kark, to codzienność na drogach. W tej sekcji zobaczysz pieszych, którzy często nie mieli szans w starciu z dwutonową puszką.
ROZSTRZELANIE – długie loty, spadające buty i lądowania łamiące kark, to codzienność na drogach. W tej sekcji zobaczysz pieszych, którzy często nie mieli szans w starciu z dwutonową puszką.
WOJENNA – długie loty, spadające buty i lądowania łamiące kark, to codzienność na drogach. W tej sekcji zobaczysz pieszych, którzy często nie mieli szans w starciu z dwutonową puszką.


  LINCZE    ❱❱❱

Wymierzanie sprawiedliwości na własną rękę przez miejscową ludność, najczęściej kończy się zakatowaniem na śmierć. Albo kijami, albo kamieniami, albo czymkolwiek, co jest akurat pod ręką. Tak kończą złapani złodzieje, zboczeńcy, mordercy i gwałciciele. Czasami też niewinne osoby.

SPALENIE – po dotkliwym pobiciu, nie ma już sił na ucieczkę przed ogniem, który trawi ciało.
UKAMIENOWANIE – gdy tłum chce rozproszyć odpowiedzialność, to chętnie sięga po kamienie.


  SAMOBÓJSTWA    ❱❱❱

Uważamy, że są lepsze sposoby na radzenie sobie z problemami, jednak mimo wszystko, niektórzy wybierają ostateczne rozwiązanie. Zobacz ludzi, którzy popełnili samobójstwo i postanowili uwiecznić to na video.

KLEKS – nieprawdą jest powiedzenie, że “elektryka prąd nie tyka”.
BRELOK – pętla wisielcza to najpopularniejszy sposób na całym świecie.
RZUTNIK – nieprawdą jest powiedzenie, że “elektryka prąd nie tyka”.
STRZELEC – wykorzystanie pociągu to okrutna metoda, która angażuje maszynistę oraz pasażerów.
SAMOSPALENIE – dawka zbędnych katuszy przed śmiercią, na własne życzenie.


Przychodzą niespodziewanie i zbierają wielkie żniwo. Zobacz nagrania z akcji ratunkowych oraz miejsca które pochłonęły dziesiątki, a czasami nawet setki ofiar.

 

Afrykański lincz na środku ulicy.

Materiały dostarczane przez członków społeczeństwa w Afryce, często niosą ze sobą niespotykane wcześniej sceny. W tym wypadku, mężczyzna zostaje brutalnie…

Atak byka
Nieokiełznany byk i ludziki.

Na rodeo, zorganizowanym gdzieś w Meksyku, byk poczuł zew zemsty i brutalnie sponiewierał jednego z uczestników. Nie mamy niestety szczegółów…

Wypadek przy maszynie
Wirujący świat, ostatniego dnia w pracy.

Hipnotyzujące nagranie, ukazujące niesmaczny wypadek przy pracy w jednej z chińskich fabryk. Pracownik obsługujący maszynę do nawijania materiału, zostaje wciągnięty…

Odcięcie głowy dziewczynie
Ścięcie dziewczyny w chaszczach.

Nie wiemy jakie życiowe perypetie, przywiodły tą biedną brazylijską dziewczynę w otoczenie tych zawilgoconych chaszczy oraz zamaskowanego towarzystwa. Ostatecznie jednak…

1 2 7
Right Menu Icon