WYDZIAŁ DROGOWY

 

W tej grze nie ma zwycięzców. Motocykliści, piesi i kierowcy – oni wszyscy giną codziennie na drogach w brutalnych okolicznościach. W naszym kraju co roku śmierć na drogach ponosi około 3.000 osób, a w skali świata liczba ta wynosi 1,3 mln. Czasami to indywidualna głupota, czasami ludzka nieuwaga, a czasami zwyczajny pospolity pech – powodów do bycia zmiażdżonym w metalowej puszce jest wiele. Wejdź i zobacz krwawy drogowy taniec.

 PIESZY   ROWERZYSTA 
 MOTOCYKLISTA   CIĘŻARÓWKA 
 JAZDA BEZ PASÓW   NA CZOŁÓWKĘ 
 NA CZERWONYM   LUKSUSOWE AUTA 
 PRZEJAZD KOLEJOWY   OFIARY WYPADKÓW 

agresja drogowa


Pościgi policyjne to doskonała rozrywka, aby rozsiąść się wygodnie z paczką popcornu i zobaczyć jak zdeterminowani gliniarze gonią równie zdeterminowanych przestępców. Mhmm! Zobacz komu udało się spierdolić, a kto dał się złapać. Pamiętaj jednak, że nie każdy pościg jest usłany różami i zwieńczony szampanem. Niektórzy uciekinierzy zgubią gliniarzy tylko chowając się do czarnego worka. Na amen.


Szczególnie w USA, z pozoru nudna i rutynowa kontrola drogowa, potrafi zamienić się w piekło dla funkcjonariusza. Zobacz jak niewinna prośba o dokumenty niejednokrotnie kończy się niejałową strzelaniną, podczas której kule tną karoserię aut i ciała napastników.

agresja drogowa


Sprawdź swój model samochodu i zobacz czy jest bezpieczny. Jeśli chcesz, możesz także porównać z autem sąsiada. I korzystając również z okazji, nie zapominajmy o wiecznym szacunku i zasłużonej czci, która należy się beznamiętnym manekinom, które od lat poświęcają swoje plastikowe ciałka, aby uczynić nasze samochody bezpieczniejszymi.

Zgnieciona osobówka
Kanapka z osobówki.

W tym upiornym wypadku, 5 pięć osób poniosło śmierć – w tym dwójka dzieciaków. Wszyscy zginęli, gdy samochód w którym…

Right Menu Icon