WYDZIAŁ DROGOWY

 

agresja drogowa

W tej grze nie ma zwycięzców. Motocykliści, piesi i kierowcy – wszyscy z nich giną codziennie na drogach. W Polsce co roku traci życie liczba, około 3.000 osób. Czasami to głupota, czasami nieuwaga, a czasami zwyczajny pospolity pech – powodów jest wiele. Zobacz wypadki drogowe z całego świata.

 PIESZY   ROWERZYSTA 
 MOTOCYKLISTA   CIĘŻARÓWKA 
 JAZDA BEZ PASÓW   NA CZOŁÓWKĘ 
 NA CZERWONYM   PRZEJAZD KOLEJOWY 

Te historie najczęściej zaczynają się od próby, rutynowej kontroli dokumentów. Zobacz zdeterminowanych policjantów, którzy wytrwale gonią uciekinierów, co w Stanach Zjednoczonych stało się sportem narodowym.


Z pozoru nudna i rutynowa kontrola drogowa, potrafi zamienić się w piekło dla policjanta. Tutaj zobaczysz, jak prośba o dokumenty kończy się solidną strzelaniną, podczas której kule tną karoserię aut i ciała przestępców.


Zobacz jak przy zderzeniu z przeszkodą, zachowuje się auto którym jeździsz i porównaj z autem które ma sąsiad. W tej sekcji znajdziesz bazę testów zderzeniowych, które koniecznie musisz zobaczyć.

 

Wrak auta z martwymi
Cały wrak wypełniony żywymi i martwymi.

Makabryczna scena wypadku drogowego, najprawdopodobniej w Brazylii. Na nagraniu wideo zarejestrowanym przez świadka, widać samochód osobowy ze zmasakrowanym przodem i…

Zgnieciona osobówka
Kanapka z osobówki.

W tym upiornym wypadku, 5 pięć osób poniosło śmierć – w tym dwójka dzieciaków. Wszyscy zginęli, gdy samochód w którym…

Right Menu Icon