wypadek
STRAŻ POŻARNA
10472

Data: b/d
Lokalizacja: Rosja

☑ Facet spłonął siedząc przy stoliku do kawy – dziwne gówno!


Gdyby ściany mogły mówić, tysiąc słów nie oddałoby ostatnich chwil, tych wysmażonych żywcem ludzi. Co do cholery wydarzyło się w tym pokoju?

Ofiary umierają tląc się w śmiertelnym dymie, zastygając niczym ofiary pompejskiego Wezuwiusza. W naszej ocenie, może to być jakaś melina dla ćpunów (może alkoholików?), a spaleniu uległo kilku jej lokatorów.

Wskazuje na to widoczne na nagraniu, bardzo ubogie wyposażenie: nic oprócz sofy i lodówki – reszta to leżący bez ładu syf. Pozycja mężczyzny (prawdopodobnie totalnie naćpanego) siedzącego przed stołem, wygląda jak ktoś zbyt odurzony, aby zdać sobie sprawę z tego gówna które go otacza. Jeden z mężczyzn najwyraźniej próbuje uciec przez okno, ale najprawdopodobniej zajęło to zbyt dużo czasu i zgon dopadł go, przewieszonego przez okienną ościeżnicę.

Na hipotezę z narkotykami, nacelowuje leżące na podłodze urządzenie (widoczne w ~54 sek.), które może być wykorzystywane do domowej produkcji metaamfetaminy. A co się dzieje się, gdy nie wentylujesz prawidłowo podczas wytwarzania metamfetaminy i ktoś wywołuje iskrę, np. odpalając szluga? Następuje dokładnie to co widzimy na filmie, czyli bardzo szybki i gwałtowny wybuch, który nie zostawia szans na żadną reakcję.

video
chcesz COŚ powiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Right Menu Icon