wypadek
KOSTNICA
3031

Data:
Lokalizacja:

☑ Zabójstwo księgowej, która odkryła przekręty w firmie.


Ten szokujący moment, w którym mężczyzna swojej sekretarce prosto w głowę, zarejestrowały firmowe kamery w miejscowości Aregua, która mieści się w centralnym Paragwaju. Ten kluczowy materiał dowodowy, pokazuje wyraźnie, jak Alcides Alvarenga (67), podchodzi do swojej sekretarki – Miriam Soto Sanchez (37) – i bez mrugnięcia okiem, strzela do niej z bliskiej odległości. Kule penetrują jej plecy, ramiona oraz głowę, a krew wyraźnie bryzga po rozrzuconych na biurku papierach. Na twarzy Alcidesa, nie widać jednak żadnych emocji, czy zdegustowania. Czyżby, to nie był pierwszy raz?

Gdy wykończona ofiara osuwa się na ziemię, sprawca odwraca się na pięcie i wychodzi, nawet nie spoglądając za siebie. Na początku paragwajscy gliniarze, podejrzewali, że cała zbrodnia ma typowe tło uczuciowe, a naszą dwójkę bohaterów podejrzewali o romans. Sam Alcies po zatrzymaniu, twierdził, że zabił panią Sanchez, ponieważ stracił nad sobą panowanie, gdy ta, znieważyła jego rodzinę.

Zamordowana sekretarka

W toku śledztwa jednak, wszystko poszło w zupełnie innym kierunku i prawda wyszła na jaw. Według zeznań świadków, Alcides i Miriam mieli solidną sprzeczkę w dzień morderstwa, a powodem jej, miało być odkrycie przez sekretarkę, dużych przekrętów finansowych, które za uszami miał Alcides, będący jednocześnie firmowym skarbnikiem. Po kłótni, podczas której Miriam na pewno zagroziła ujawnieniem wszystkiego co odkryła. Wtedy sprawca wyszedł, by po chwili wrócić już uzbrojony z gnata. Resztę widzimy na nagraniu.

video
chcesz COŚ powiedzieć?

1 Response

  1. Kostucha pisze:

    Ostatni rachunek biurze rachunkowym to 2 x 9mm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Right Menu Icon