wypadek
KOSTNICA
4262

Data:
Lokalizacja: Brazylia

☑ Tortury i egzekucja dwójki dzieciaków – przemytników kartelu.


Materiały wideo z tego przestępstwa w pełnej krasie ukazują zbydlęcenie i całkowity brak skrupułów, wśród członków brazylijskich karteli. Nie ma litości dla dzieci, kobiet i starców.

Film przedstawia brutalne zabójstwo dwójki dzieciaków, oskarżonych o rzekome sympatyzowanie z konkurencyjną frakcją Comando Vermelho. Początkowo widzimy umorusanego chłopca, który zagoniony do błotnego wyrobiska, poddawany jest chałupniczej amputacji prawej ręki. To jednak tylko wstęp, do piekła które czeka go za chwilę. Jego oprawca postanawia zasypać ciało chłopca, solidną porcją uderzeń ostrym ostrzem maczety, bez zbędnej zwłoki wcielając plan w życie. Każde uderzenie bardzo boleśnie otwiera powłoki skórne ofiary.

Kolejno, skatowanego i zakrwawionego, acz jeszcze przytomnego dzieciaka przestępcy pozbawiają głowy. Ścinanie odbywa się poprzez siekanie gardła tępą maczetą, co powoduje, że ten horror nie chce się dla niego skończyć. Cały proces jest powolny i bolesny, jednak pomimo swojego wieku chłopiec przyjmuje go na klatę bez zbytniego marudzenia.

Następnie na nagraniu widać równie młodą dziewczynę, która miała – o zgrozo – więcej szczęścia, niż jej kolega. Mimo, że również została pozbawiona głowy, to wcześniej została zamordowana precyzyjnym strzałem, który ukrócił jej przedśmiertne cierpienia. Tyle w smutnym pocieszenia.

video

Ej, koleżko! Wspieraj nas i udostępnij powyższy materiał na Facebooku!
chcesz COŚ powiedzieć?

3 komentarze

  1. seba pisze:

    BRAZYLIA TO KRAJ CZWARTEGO SWIAT TO STAN UMYSŁU NIE PANSTWO TAK SAMO JAK MEKSYK KOLUMBIA ITD.CALA AMERYKA POŁUDNIOWA TO SYF.

  2. Max pisze:

    Czy ta strona wgl jeszcze istnieje? Ostatnie posty 8 stycznia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


 


 
Right Menu Icon