wypadek
KOSTNICA
3984

Data: 20 maja 2014 r.
Lokalizacja: Ekwador

☑ Taksówkarz zamordowany z zaskoczenia, precyzyjnym strzałem w tył głowy.


Morderca taksówkarza

Jose Gregorio Moreira Zambrano(62), był taksówkarzem od ponad 40 lat. Miał żonę, trójkę dzieci i wiódł dość przeciętne, ale szczęśliwe życie.

Niestety Pan Jose, miał nieszczęście spotkać na swojej drodze Fidela Veleza(23), który był – o ironio – policjantem. Poza byciem gliniarzem, był również narkomanem, a pewnego pechowego wieczoru, potrzebował kasy na dragi. Oskubanie cierpa z utargu, wydawało mu się dobrym pomysłem. Około 5.30, Gregorio dostał zlecenie na typowy kurs, którego pasażerem okazał się Fidel, mający już w głowie ułożony plan na tą wspólną, krwawą podróż.  I nie był to plan pod szyldem: “Bądź grzeczny, a nie stanie ci się krzywda”.

W pewnym momencie, ze stoickim spokojem wysunął lufę pistoletu i pociągnął za spust, wysyłając precyzyjnie kulkę, prosto w czaszkę Pana Josego, nie bawiąc się w żadną dyskusję. Pan Jose, chyba nie zdążył się nawet zorientować, że właśnie umarł.

video

Fala uderzeniowa, złamała ofierze czaszkę oraz spowodowała poważny krwotok, który błyskawicznie wyłączył funkcje życiowe. W tym czasie, sprawca na spokojnie przeszukał wnętrze pojazdu oraz kieszenie taksówkarza, nie dostrzegając przy tym kamery umieszczonej we wnętrzu pojazdu. Musiał więc być bardzo zaskoczony, gdy jego zbrodnia szybko wyszła na jaw, a on sam został zatrzymany i postawiony przed sądem, gdzie wyłapał 25 lat.

Martwy taksówkarz

chcesz COŚ powiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Right Menu Icon