wypadek
KOSTNICA
4017

Data: lipiec 2014 r.
Lokalizacja: Brazylia

☑ Prawdziwa masakra, 4 kobiety porąbane toporami na kawałki przez Los Zetas.


Gang Los Zetas schwytał cztery kobiety, które przyznały się do pracy dla konkurencyjnego kartelu. Wykonanie kary odbywa się na otwartym polu, gdzie cztery kobiety klęczą na ziemi, a za nimi stoi grupa zamaskowanych, uzbrojonych bandytów.

Nie można obojętnie przez obok faktu, że jedna z kobiet z odsłoniętymi piersiami, w różowym topie (prawa strona), to nikt inny jak La Guera Loca, znana również jako Comendante Guera, a tak naprawdę nazywając się Yesenia Pacheco. Kobieta znana ze swojej brutalności, podczas dekapitacji członków Los Zetas. To był czas zemsty i to ona była głównym celem. Koleżanki najwyraźniej oberwały rykoszetem.

Podczas typowego przesłuchania przed egzekucją, kobiety podały swoje nazwiska, z kim byli związani i jaka była ich praca w strukturach kartelu. Bez zbędnej zwłoki, członkowie Zetas przystąpili do dekapitacji i rozczłonkowania. Oczywiście! Ba! Teraz nie używają do tego noży. Noże przeszły do historii. Teraz mają ogromne topory i wielkie maczety, przez co ich praca polega już bardziej na odrąbaniu głowy, a nie jej ścięciu. Pieprzeni Latynosi!

Najstarsza z kobiet otrzymała najszybszy cios i jej męki szybko się skończyły. Dziewczyna która była najdalej w lewo, trochę cierpiała z podciętym gardłem, ale potem szybki koniec zapewniła siekiera. Niewątpliwie najdłużej cierpiała La Guera Loca. Poderżnięto jej gardło tą wielką maczetą i zostawiono ją samą, Mimo to każda z kobiet została wykończona dość szybko w porównaniu z tym, co członkowie Los Zetas potrafią przygotować dla swoich ofiar.

chcesz COŚ powiedzieć?

1 Response

  1. Wariat pisze:

    Dawać nowe filmiki no nudno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Right Menu Icon