wypadek
KOSTNICA
4225

Data: grudzień 2017 r.
Lokalizacja: Indie

☑ Morderstwo za miłosny dżihad – topór i podpalenie bez grama litości.


Materiał filmowy, który trafił do sieci w Indiach, pokazuje mężczyznę, który katuje kilofem i maczetą robotnika – Afrazula Khana – po czym na dogorywające zwłoki wylewa naftę i podpala je.

Patrząc w obiektyw kamery hindus zapewniał, że taki sam los spotka każdego muzułmanina, który popiera dżihad.

-„Oto co się dzieje, gdy popierasz miłosny dżihad, mieszkając w naszym kraju” – krzyczał

Miłosny dżihad to termin używany przez radykałów religijnych w Indiach, odnoszący się do sytuacji gdy przystojny muzułmanin uwodzi hinduską kobietę, celem poślubienia i tym samym konwersji jej wiary na Islam.

milosny-dzihad

Sprawcami odwetów, najczęściej są ojcowie lub bracia uwiedzionych kobiet. W tym jednak przypadku, miłosny dżihad może być tylko zasłoną dymną, aby ukryć prawdziwe intencje, jakimi jest zwyczajna samcza zazdrość o odbitą kobietę. W toku śledztwa okazało się, uwiedzioną kobietą była ex-dziewczyna sprawcy. Nie dziwi więc fakt, że mógł poczuć się osobiście dotknięty.

video

Morderca został szybko zidentyfikowany jako Shambhu Lal Regar. Został on oskarżony o morderstwo oraz zbezczeszczenie zwłok. Oprócz niego gliniarze zatrzymali również jego siostrzeńca(14), który zarejestrował całe zabójstwo na wideo i opublikował w sieci.

Od czasu, gdy Regar został umieszczony w więzieniu, przez wielu Hindusów w tym stanie, został uznany za bohatera. Dostał także propozycję wstąpienia do partii. Zabawne.

Ej, koleżko! Wspieraj nas i udostępnij powyższy materiał na Facebooku!
chcesz COŚ powiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Right Menu Icon