wypadek
KOSTNICA
752

Data:
Lokalizacja:

☑ Morderstwo sąsiada transmitowane na Facebooku? – proszę bardzo!


W tej historii z Cleveland, jest klasyczny przykład człowieka, który odpłynął tak daleko w świat swoich urojeń, że sięgnięcie po broń i odstrzelenie przypadkowej osoby, to rzecz, która wydawała mu się być, dobrym planem na popołudnie.

Morderca sąsiada

Ofiara, 74-letni Robert Godwin, spacerował właśnie po okolicy. Miał to nieszczęście, że na jego drodze, twarzą w twarz, stanął 37-letnim Steve Stephens. Steve, podszedł do dziadka i poprosił, aby ten wymówił imię i nazwisko kobiety – Joy Lane – z którą Stephens aktualnie się spotykał. Gdy przyszła ofiara posłusznie spełniła prośbę Steviego, ten stwierdził “To właśnie ona jest powodem tego, co cię zaraz spotka“. I padły strzały. Niestety nie amora – a prawdziwe, wypełnione prochem. Niestety śmiertelne dla ofiary.

video

Następnie, Stephens zajął się ucieczką przed obławą, co nadal momentami transmitował na Facebooku. Ostatecznie, po 2 dniach, skończyło się to znanym scenariuszem, tzn. strzelił sobie w głowie, gdy policjanci podeszli do jego auta. Warto wspomnieć, że publikował na swoim Facebooku posty, mówiące o 13 innych ofiarach na swoim koncie. Policja jednak nie potwierdziła tych doniesień. Ale kto tam wie…


chcesz COŚ powiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Right Menu Icon