wypadek
KOSTNICA
741

Data:
Lokalizacja:

☑ Mężczyzna postrzelony przez swoja koleżankę, podczas transmisji na Facebooku.


Nieprawdopodobnie głupio-tragiczna, wielkanocna historia, prosto z parkingu na stacji benzynowej w Teksasie – konkretniej z Houston. W zaparkowanym samochodzie siedziała trójka bohaterów – Cassandra Damper (25l.), Devyn Holmes (26l) i jego kumpel Cadillac Coleman.

Cassandra Damper

Wszyscy oni, prowadzili w tym czasie transmisję live na Facebooku. Teksas jest znany z bardzo liberalnego podejścia do broni palnej, dlatego prędzej czy później, spluwa pojawia się na ekranie. I trafia w ręce Cassandry.

Devyn, chyba zna swoją koleżankę wystarczająco dobrze, bo patrząc na to, gdy ta bawi się bronią, wprost mówi, że odczuwa niepokój. Kolega z tyłu, uspokaja kumpla i mówi, że broń jest nie naładowana. I może rzeczywiście fakt, że broń pozbawiona była magazynka – mógł całą ekipę zmylić. Niestety, jeden nabój znajdował się już w komorze.

Devyn Holmes

Cassandra – najprawdopodobniej dla żartów – wycelowała broń w głowę swojego kolegi i nacisnęła na spust. Kula w bardzo bliskiej odległości przeszyła czaszkę Holmesa i doprowadziła do sporej średnicy dziury oraz rozległej utraty krwi. Poszkodowany został przewieziony do szpitala w stanie krytycznym. Jednak tutaj następuje suspens, ponieważ w pełni zweryfikowane informacje są takie, że przeżył ten postrzał.

video

Przez pierwsze miesiące był warzywem, jednak obecnie jego stan stale się poprawia. Nie ma co ukrywać – jakość jego życia, już nigdy nie będzie taka jak wcześniej, ale i tak może mówić o niepowtarzalnym szczęściu. Zobacz jak niecały rok po wypadku, radzi sobie Devyn:

A Cassandra? A jej śledczy postawili poważne zarzuty. Co ważne, ta idiotka, po całej zbrodni – mimo, że wszystko było transmitowane – zaczęła wycierać odciski palców oraz proch ze swoich dłoni. To również zostanie uwzględnione przy ogłaszaniu wyroku. Jej proces nadal trwa.

chcesz COŚ powiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Right Menu Icon