wypadek
KOSTNICA
3933

Data: 27 września 2011 r.
Lokalizacja: Meksyk

☑ Meksykańska masakra piłą mechaniczną.


Pracować dla jednego z najbardziej bezwzględnych karteli narkotykowych i jednocześnie być kretem, który donosi do gliniarzy – to trzeba mieć albo jaja ze stali, albo papkę zamiast mózgu. W każdym razie, tych dwóch facetów zdecydowało się na taki układ w swoim życiu. Krótkim życiu.

Jeden z mężczyzn na wideo, identyfikuje się jako – Felix Gamez Garcia – a drugi mężczyzna to jego wujek – Barnabas Gamez Castro. Obaj byli najniżej w łańcuchu pokarmowym kartelu Sinaloa i trudnili się szmuglowaniem dragów na teren Stanów Zjednoczonych. Zostali jednak przyłapani na współpracy z policją, za co mogła ich spotkać tylko jedna kara.

Jeden z nich został ścięty piłą łańcuchową , a drugi nożem myśliwskim. Idea ścięcia piłą łańcuchową ma w sobie coś, co jest znacznie bardziej przerażające niż ścięcie nożem. Jeśli jednak obejrzysz wideo, zobaczysz, że piła łańcuchowa zapewniła człowiekowi wybranemu do tego rodzaju ścięcia znacznie szybszą i mniej męczącą śmierć. W przeciwieństwie do faceta, który został pozbawiony głowy nożem. Możesz usłyszeć jego odciętą tchawicę chwytającą powietrze długo po rozpoczęciu roboty. Dość makabryczne, prawda?

Nieprawdopodobnie brutalne wideo kończy się wiadomością:

Esto les va pasar a todos los DEDOS, TORRETAS!
To spotka wszystkich donosicieli!

video

Ej, koleżko! Wspieraj nas i udostępnij powyższy materiał na Facebooku!
chcesz COŚ powiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


 


 
Right Menu Icon