wypadek
KOSTNICA
720

Data:
Lokalizacja:

☑ Mąż i żona, zabici strzałami w głowę z bliskiej odległości.


Morderstwo z zimną krwią, nadesłane z Filipin – miejscowość: San Jose. Zamordowane małżeństwo zostało zidentyfikowane przez śledczych jako Dave i Angel Abello. Wspomniana para (a głównie Dave), miała konflikt ze swoim sąsiadem. Poszło im o jakieś wzajemne pomówienia ws. kradzieży motocykla. A sąsiad widać, kogucikiem był niezłym, ponieważ niedługo przed morderstwem, doszło między tą dwójką do sprzeczki. Wtedy również padły strzały, jednak nie w głowę, a w nogę Dave`a. Złożył on więc doniesienie na agresywnego sąsiada.

Morderca małżeństwa

Nie ma co też się co dziwić, że po tej sytuacji, Dave się porządnie przestraszył i wraz z żoną podjęli decyzję o przeprowadzce. Mieli ku temu jeszcze jeden, poważny powód. Angela od niedawna była w ciąży. Całą sprawę z przeprowadzką, małżeństwem, ciążą i całym, dalszym, pięknym życiem te parki przerwał Allan Contreras, czyli wspomniany sąsiad. Zanim para zdążyła znaleźć nowe mieszkanie, on zdążył strzelić obojgu w głowę, zupełnie z zaskoczenia.

video

Po morderstwie, sprawca wsiadł na skuter i odjechał. Do dnia dzisiejszego nie został schwytany, jednak biorąc pod uwagę, że za jego głowę została wyznaczona sowita nagroda (~10.000 zł), to istnieje duże prawdopodobieństwo, że nasz Allan już niedługo trafi do jednego z Filipińskich więzień.

Martwa para

Ej, koleżko! Wspieraj nas i udostępnij powyższy materiał na Facebooku!
chcesz COŚ powiedzieć?

2 komentarze

  1. 2 pisze:

    Lepiej dożywocie w małej jednoosobowej celi takiej 3m. na 2m.to by była gorsza kara bo siedzisz i siedzisz w więzieniu do śmierci

  2. 1 pisze:

    Taki skurwysyn powinien być oddany takiemu kartelowi na rozczłonkowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Right Menu Icon