wypadek
KOSTNICA
3321

Data: 12 stycznia 2018 r.
Lokalizacja: Wenezuela

☑ Dzieciak traci głowę, bez grama litości ze strony kartelu.


Stałych bywalców naszego serwisu, na pewno nie dziwi już fakt, że kartele z Ameryki Południowej, nie znają litości dla nikogo – ani dzieci, ani kobiet, ani starców. A wszyscy nasi nowi czytelnicy… no cóż. Muszą się z tą myślą, jak najszybciej oswoić.

Poniżej nagranie wideo z egzekucji nastoletniego dzieciaka (16), który był w podwójnych tarapatach. Pierwszym jego problemem, było to, że zaraz miał stracić głowę, a drugim było to, że jego oprawcy, mieli pod ręką tylko tępą maczetę. Czy specjalnie, czy przypadkowo – tego już się nigdy nie dowiemy. Wiemy natomiast, że przyniosła mu ona wiele cierpienia przed śmiercią.

Dzieciak w pierwszej kolejności został pozbawiony pary swoich uszu, ale to była przyjemność w porównaniu do tego, co czekać miało go za chwilę. Zanim jednak, nadeszło nieuniknione, to jeden z jego katów, wygłosił oświadczenie, którego przetłumaczona treść brzmi:

„To dedykacja dla każdego, kto spróbuje okraść hacjendy należące do Tirso Meleana, tego, który ma władzę na szczeblu krajowym i jest rozpoznawany na całym świecie”

Tirso-Melean

Wynika z tego, że młody chłopaczek, którego widzimy na filmie, próbował okraść posiadłość należącą do Tirso Melena, który to wraz ze swoim bratem – Willym – jest liderem kartelu “Los Melean”. Tirso jak widać jest nieubłagany i rozkazał swoim chłopakom, wykończyć dzieciaka, jednocześnie wysyłając przestrogę dla innych. Przyznajemy, że dość przekonującą.

video

Ej, koleżko! Wspieraj nas i udostępnij powyższy materiał na Facebooku!
chcesz COŚ powiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Right Menu Icon