wypadek
KOSTNICA
3328

Data: 20 października 2018 r.
Lokalizacja: Wenezuela

☑ Dwie dziewczynki, brutalnie zasztyletowane przez kartel.


Kolejna odsłona brutalnych porachunków wśród brazylijskich karteli. Na poniższym video, opublikowanym w sieciach społecznościowych, widzimy ciała dwóch nastoletnich dziewczyn, które związane, leżą bezwładnie na ziemi. To – Lorena Amaral de Souza (18) – oraz jej koleżanka – Emily Souza Lima (18). Dziewczyny są wyraźnie otępione, ale na pewno żywe. Podejrzewamy duże dawki opiatów, którymi zostały odurzone tuż przed egzekucją.

Trzy zamordowane ofiary

Zgodnie z informacjami, które udało się nam ustalić, podczas uprowadzenia dziewczyn, zginął także niewinny chłopak (22), który tylko przypadkowo był wtedy razem z dziewczynami. Biedak. Video z jego egzekucji, nie jest dostępne, ponieważ wg. ustaleń policji, błagał swoich oprawców o to, aby go nie nagrywać. Dziwne, ale posłuchali.

Motyw tej zbrodni jest bardzo typowy w warunkach brazylijskich. Obie dziewczyny zginęły, ponieważ należały do ​ gangu – Primeiro Commando da Capitau (PCC). Jednak nie chodziło tylko o ich przynależność do konkurencyjnej grupy. Zginęły, bo za dużo paplały nt. tożsamości członków, dużego kartelu – Familia Do Norte (FDN). Jak widzimy na nagraniu, obgadywani się wkurwili i boleśnie zasztyletowali nastolatki, dając przykład innym, że lepiej trzymać język za zębami.

Sprawcy morderstwa

Druga z zasztyletowanych dziewczyn, chwilę przed śmiercią, błaga swojego kata, mówiąc, że “nie chce być zadźgana“, jednak jej prośba pozostaje głucha. Mimo tego przebłysku świadomości, obie dziewczyny prawie w ogóle nie reagują na bodźce, które są im zapewniane. Nawet wtedy, gdy ostrze kilkakrotnie wbija się w gałkę oczną. Druga z nich, cierpiała zdecydowanie bardziej niż pierwsza – musiała patrzeć na śmierć koleżanki, dodatkowo wiedząc, że będzie następna. A żeby tego było mało, to nawet nie zabili jej do końca, tylko zostawili ją, by umarła, krztusząc się własną krwią, próbując łapać ostatnie wdechy. Przerażające!

Pocieszyć może fakt, że mordercy zostali szybko złapani. Pablo Lima Freitas (22) oraz – Paulo Henrique Porfiro de Souza (20) – to dwójka chłopaków zamieszanych w morderstwo. Po aresztowaniu, Pablo zabrał policjantów do miejsca, w którym pochowano ciała. Przejdź do kartoteki poniżej i zobacz film z zarejestrowanym momentem wydobycia ciał:

chcesz COŚ powiedzieć?

5 komentarzy

 1. greg pisze:

  Dziewczynki ? To one miały 8 czy 18 lat ?

 2. anna pisze:

  DUŻO W TYCH LUDZIACH ZŁOŚCI!!! I TO KATOLICKI KRAJ CZYM SIĘ RÓŻNIMY OD MUZUŁMANÓW? NICZYM.

 3. Tak to jest prawda pisze:

  Nie kurwa bardzo dobrze im tak bo tak powinna kończyć dziewczynka kturąś się niechce bzykać.

 4. PeggyBrown pisze:

  To są zwierzęta a nie ludzie!!! Biedne dziewczyny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Right Menu Icon