wypadek
KOSTNICA
3280

Data: 29 października 2018 r.
Lokalizacja: Gwatemala

☑ Biedna kobieta, kompletnie poszatkowana przez męża.


gwatemalka

Niewierność małżeńska, od zawsze była powodem wielu bolesnych i przykrych tragedii. Tym razem ofiarą rozwścieczonego męża została gwatemalska dziewczyna – Alejandra Ico Chub (32) – która odczuła furię męża na własnej skórze – dosłownie.

Okaleczona i żywa Alejandra, została znaleziona w jej własnym domu, podczas ciepłego, poniedziałkowego wieczoru. Niewiele wcześniej, jej mąż Mario, dowiedział się o romansie swojej niewiernej żony, który odbywał się za jego plecami. Rogacz Mario, niewiele się zastanawiając, złapał za maczetę, wpadł do domu i posiekał swoją partnerkę, odcinając jej obie dłonie oraz jednym, głębokim cięciem przepołowił jej twarz – od ucha do ucha. Na nagraniu widzimy efekty tego ataku. Alejandra niestety nie przeżyła ataku, zostawiając na tym ziemskim padole, trójkę swoich nieletnich dzieci.

Gwatemalczyk

Jej oprawca – Mario Tut Ical (42) – zaraz po zdarzeniu, próbował uciec do Meksyku, jednak szybko został zatrzymany przez gwatemalską policję. Jego proces się przeciąga, a obrona staje na głowie, aby udowodnić, że była to zbrodnia w afekcie. Sam oskarżony mówi, że żałuje tego co zrobił ale… który oskarżony tak nie mówi?

A wam – wszystkim żonatym sugerujemy: jeśli pragniecie, aby wasz partner życiowy został poszatkowany, to może jest już najwyższa pora aby się rozstać?

Zatrzymany w Gwatemalii

chcesz COŚ powiedzieć?

1 Response

  1. Szum lasu :) pisze:

    Mógł ją wykończyć od razu, albo tylko pozbawić ją łapek. To jedno cięcie jakies takie niezdecydowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Right Menu Icon