wypadek
KOSTNICA
10827

Data: 2019
Lokalizacja: Brazylia

☑ 7 nastoletnich trupów – ofiary porachunków karteli


Pięć kobiet i jeden mężczyzna, prawie wszyscy z tej samej rodziny, zostali rozstrzelani w środę wieczorem (21) w mieście Touros, na północnym wybrzeżu Rio Grande do Norte. Dwie ofiary były nastolatkami: jedna miała 13 lat, a druga 15 lat. W budynkach znajdowało się również co najmniej dziesięcioro dzieci, ale uciekły one bez obrażeń.
Według Żandarmerii Wojskowej w rzezi uczestniczyły co najmniej cztery osoby uzbrojone w strzelby i pistolety. Bandyci przyjechali dwoma samochodami. Każdy zatrzymywał się przed jednym z domów, w którym wyważono bramy.
Wezwany po strzelaninie premier przeszukał miejsce zbrodni, ale nie znaleziono żadnych podejrzanych.
Ofiary
Francisca de Assis de Melo, 54 lata;
Marise Melo da Costa, 29 lat;
Azinete Santos Costa, 26 lat;
Manoelle de Assis de Melo Costa, 15;
Emilly Kaliane Melo da Silva, 13 lat;
João Ferreira Inácio Júnior, 26 lat.
Francisca de Assis de Melo była matką dwóch ofiar: Marise Melo da Costa i Manoelle de Assis de Melo Costa. Emilly Kaliane Melo da Silva była córką Marise i wnuczką Francisci.
Według policji w obu domach było co najmniej dziesięcioro dzieci. Najmniejsze to dwoje dzieci w wieku trzech i pięciu miesięcy. Najstarszy ma 11 lat.
Kiedy przybyli przestępcy, niektórzy bawili się w okolicy jednego z domów. Oszczędzeni przez zabójców, uciekli ze strachu. Policja wezwała Radę Opiekuńczą, aby ich powitać.
Kryminalistyka zebrała duże kapsuły z amunicją do pistoletów i pistoletów. Stwierdzono, że Francisca, oprócz tego, że została trafiona ostrzałem, została nawet pchnięta nożem.
Civil Police of Bulls bada motywację zgonów.

video
chcesz COŚ powiedzieć?

2 komentarze

  1. Wojtek Pawlak pisze:

    To nie ja

  2. Wojtek Pawlak pisze:

    Ruchałbym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Right Menu Icon