wypadek
DROGÓWKA
3207

Data:
Lokalizacja:

☑ Dwie zdążyły, jedna nie.


Raporty dotyczące dokładnej lokalizacji tego zdarzenia, są w przypadku tej sprawy sprzeczne. Dlatego Wszystko co powinieneś wiedzieć, to to, że rzecz dzieje się w szalonych i lubianych tu, Chinach. To wystarczy.

Na zapisie z kamery CCTV, widać trzy koleżanki, które wchodzą na przejście dla pieszych. Wydaje nam się, że nie wzięły pod uwagę, że z prawej strony nadleci rozpędzony samochód. Zobaczyły go na tyle szybko, by zdążyć jeszcze wysłać impuls ruchowy w reakcji na zagrożenie. Jedna odskoczyła do tyłu, druga stanęła w miejscu, a trzecia poleciała do przodu. Niestety, ta która została w miejscu – nie miała żadnych szans. Została zgarnięta na maskę i wyrzucona kilkanaście metrów dalej. Kierowca momentalnie odjechał, nie wysiadając nawet z auta.

Dziewczyna miała ten przywilej, że nie zmarła na miejscu z twarzą w błocie i petem we włosach. Ofiara została zabrana do szpitala, gdzie lekarze po 2 dniach stwierdzili zgon. Wtedy też policji udało się zatrzymać sprawcę, a chłopaki z dochodzeniówki próbują ustalić czy kierowca w chwili wypadku był trzeźwy.

video

Ej, koleżko! Wspieraj nas i udostępnij powyższy materiał na Facebooku!
chcesz COŚ powiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Right Menu Icon