wypadek
BIURO SPRAW WEWNĘTRZNYCH
10791

Data: 2019
Lokalizacja: USA

☑ Ex-policjant bije w twarz mężczyznę po próbie samobójczej


Jeden z filmów, które zostały opublikowane w amerykańskim sądzie okręgowym w New Jersey, ukazuje jak policjant – Ruben McAusland(27), bez krępacji napieprza po mordzie mężczyznę, który dochodzi do siebie po swojej próbie samobójczej. Na drugiej taśmie, którą rejestrowały szpitalne kamery, widać również, że oskarżony także wcześniej był bity oraz duszony przez agresywnego gliniarza.

A to czego zupełnie nie widać na nagraniach, to drugie śledztwo które toczyło się przeciw McAuslandowi. Śledztwo w trakcie którego został uznany za winnego rozprowadzania dragów, które wcześniej ukradł w trakcie służby. Niestety towar próbował ożenić informatorowi policji. A konkretniej było to: 35g. marihuany, 48g heroiny, 31 g. kokainy i 31 g. cracku.

Za handel dragami oraz bicie zatrzymanych, nasz orzeł został skazany na ponad 5 lat więzienia oraz 33.000 dolarów grzywny na rzecz pokrzywdzonego w szpitalu faceta. A facet? Facet trochę pocierpiał, ale trzeba przyznać że wszystkie ciosy przyjął jak mistrz. Wymagał później chirurgicznej interwencji w temacie uszkodzenia oka, ale doszedł do siebie i może nawet się opamiętał, przez co udało mu się porzuć swoje plany samobójcze? Takie luźne przemyślenia.

video
chcesz COŚ powiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.