wypadek
ALBUM ZDJĘĆ
8128

Data: ---
Lokalizacja: ---

☑ Zdjęcia znanych ludzi z kartotek policyjnych.


Woody Harrelson

Aktor Woody Harrelson został zatrzymany w 1982 r. za zakłócanie spokoju. Aby uniknąć odsiadki musiał zapłacić grzywnę.

Puff Daddy

Znany raper Puff Daddy został oskarżony w 1999 r. o nielegalne posiadanie broni po incydencie w nocnym klubie na Manhattanie.

Ozzy Osbourne

Były frontman Black Sabbath – Ozzy Osbourne – został zatrzymany w 1984 r. za publiczne narkotyzowanie.

Mike Tyson

Bokser Mike Tyson został aresztowany za prowadzenie auta po pijaku oraz posiadanie kokainy w 2006 r.

Michael Jackson

Król Popu – Michael Jackson – został aresztowany w Santa Barbara w 2003 r. pod zarzutem molestowania seksualnego dzieci.

Mick Jagger

Muzyk Mick Jagger został aresztowany po ataku na fotografa oraz napaść na policjanta w lipcu 1972 r.

Mel Gibson

Popularny aktor Mel Gibson został zatrzymany w 2006 r. w Los Angeles za przekroczenie dozwolonej prędkości. Przed obiektyw policyjnego aparatu i do aresztu trafił, ponieważ okazało się wtedy, że ma ponad 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Marilyn Manson

Marilyn Manson został aresztowany w 2001 r. za niewłaściwe zachowania seksualne podczas swojego koncertu w Oakland.

Matthew McConaughey

Popularny aktor o trudnym nazwisku – Matthew McConaughey – został aresztowany w 1999 r. za posiadanie marihuany i stawanie oporu przy zatrzymaniu.

Kurt Cobain

Założyciel Nirvany – Kurt Cobain – został aresztowany w 1986 r. za nielegalne wejście na dach opuszczonego magazynu w Aberdeen w stanie Waszyngton.

Keanu Reeves

Bardzo sympatyczny aktor – gwiazdor “Matriksa” – Keanu Reeves, został aresztowany w 1993 r. za jazdę pod wpływem alkoholu.

Jimi Hendrix

Muzyk Jimi Hendrix został zatrzymany w 1969 r. za posiadanie heroiny i haszyszu, które ujawniono w jego bagażu na lotnisku w Toronto. Hendrix uparcie twierdził, że narkotyki podrzucił mu jeden z fanów.

Jay Z

Raper Jay Z został aresztowany w 1999 r. w Nowym Jorku kiedy w klubie nocnym dźgnął nożem kolegę z wytwórni.

Jane Fonda

Aktorka Jane Fonda została aresztowana w 1970 r. w Cleveland, po uderzeniu gliniarza. Podczas zatrzymania znaleziono przy niej także dużą ilość tabletek, które nie były witaminkami.

James Brown

Piosenkarz James Brown został aresztowany w 2004 pod zarzutem przemocy domowej.

Carmen Electra

Aktorka Carmen Electra, została oskarżona w 1999r o pobicie męża, byłego gracza NBA Dennisa Rodmana. Zarzuty zostały później wycofane.

Axel Rose

Wokalista Guns N’ Roses – Axl Rose – został zatrzymany w 1992 r. za wszczęcie bójki. To jednak nic wielkiego. Z podobnych powodów był później aresztowany jeszcze ponad 20 razy.

Tupac Shakur

Tupac Shakur został uwieczniony przez Departament Służby Więziennej Stanu Nowy Jork w marcu 1995 r. Raper został pierwotnie skazany na 4,5 roku więzienia za przestępstwo seksualne względem swojej fanki, którą poznał w nowojorskim klubie. Ostatecznie opuścił więzienie po 9 miesiącach.

Unabomber

Ted Kaczyński, znany jako ‘Unabomber’, został aresztowany w kwietniu 1996 r. przez FBI, po 18 latach swojej bombowej działalności, przez którą zginęły 3 osoby, a 29 zostało rannych. W styczniu 1998 r. Kaczyński uniknął kary śmierci, przyznając się do winy, finalnie zostając skazanym na dożywocie, bez możliwości zwolnienia warunkowego.

Snoop Dogg

Raper Snoop Dogg w 1993 r. został oskarżony o zamordowanie w Los Angeles jakiegoś gangusa. Finalnie został oczyszczony ze wszystkich zarzutów.

Robert Downey JR

Robert Downey Jr. wielokrotnie był gościem policyjnych ścianek sławy. To zdjęcie zostało zrobione w kwietniu 2001 r. po tym, jak test narkotykowy któremu został poddany, ukazał wynik pozytywny.

Paris Hilton

Paris Hilton została wsadzona do więzienia w Los Angeles w czerwcu 2007 r. za naruszenie warunków zawieszenia wcześniejszej kary, nałożonej w następstwie prowadzenia pojazdu po pijaku. W rezultacie została skazana na 45 dni więzienia.

Benito Mussolini

Kartoteka Benito Mussoliniego, który w 1903 r. został zatrzymany i podejrzany o bycie anarchistą.

Macaulay-Culkin

Macaulay Culkin został aresztowany w 2004 r. za posiadanie marihuany i dwóch kontrolowanych prawem substancji (Xanax i pigułek nasennych), na które nie miał recepty.

Martin Luther King

27 letni wtedy Martin Luther King, został sfotografowany do policyjnej kartoteki, po jego aresztowaniu w 1956 r. podczas bojkotu autobusu w Montgomery, domagając się zniesienia segregacji rasowej w komunikacji zbiorowej.
Co ciekawe, zdjęcie to zostało odkryte dopiero w 2004 r. przez portiera sprzątającego pomieszczenie magazynu szeryfa.

Lucky Luciano

Salvatore Lucania, lepiej znany jako Lucky Luciano, był architektem amerykańskiej mafii. Powyższe zdjęcie do kartoteki, zostało zrobione w 1936 r. przez wydział policji w Nowym Jorku, gdy został skazany min. za sutenerstwo, trafiając do ciężkiego więzienia.

Justin Bieber

Piosenkarz Justin Bieber został aresztowany przez Departament Policji w Miami Beach w 2014 r. i oskarżony o udział w wyścigach ulicznych, jazdę po pijaku, stawianie oporu w trakcie aresztowania i prowadzenie bez prawa jazdy.

Jim Morrison

Wokalista ‘The Doors’ – Jim Morrison pierwszy raz został aresztowany w 1963 r. gdy został aresztowany za picie na stadionie oraz kradzież policyjnego kasku. Finezyjne, trzeba przyznać.

Jeffrey Dahmer

Jeffrey Dahmer, mający na koncie gwałt oraz morderstwo 17 chłopców, po raz pierwszy został sfotografowany do policyjnej kartoteki w 1982 r. po tym, jak został aresztowany za obnażanie się w miejscu publicznym.

Hugh Grant

Aktor Hugh Grant został aresztowany w 1995 r. przez hollywoodzką policję, która złapała go na gorącym uczynku z dziwką Divine Brown, gdy uprawiali seks w miejscu publicznym. Aktor przyznał się do winy i został skazany grzywnę oraz 2 lata zawiasów.

George Carlin

Komik George Carlin został aresztowany przez policję w Wisconsin w 1972 r. i oskarżony o publiczną nieprzyzwoitość, wykonując na scenie swoje show pt. „Siedem słów, których nigdy nie można powiedzieć w telewizji”. Ostatecznie sędzia oddalił później zarzuty wobec 35-letniego komika.

Frank Sinatra

Frank Sinatra został aresztowany przez szeryfa w stanie New Jersey w 1938 r. i oskarżony o romans z zamężną kobietą (tak, takie było wtedy prawo). Zarzut została później ostatecznie oddalony.

Eminem

Marshall Mathers, znany lepiej jako Eminem, został dwukrotnie aresztowany w czerwcu 2000 r. w obu przypadkach pod zarzutem posiadania broni. Za pierwszym razem, za napaść na faceta który próbował całować jego żonę pod klubem (para była wówczas w separacji), a drugi raz podczas beefu na parkingu, gdzie groził spluwą członkom rywalizującego gangu.

Don King

Don King w 1954 zastrzelił złodzieja próbującego okraść jego kasyno. Ława przysięgłych uznała to za nieumyślne spowodowanie śmierci, mimo że King strzelił uciekającemu napastnikowi w plecy.
Później w 1966 Don King został oskarżony o zakatowanie na śmierć swojego pracownika, który był mu winien 600 dolców. Próbował uniknąć oskarżenia oferując świadkom kasę za zeznania na jego korzyść, a gdy to się nie udało – zastraszał ich.
Został wtedy skazany na dożywocie za zabójstwo drugiego stopnia. Po apelacji, sędzia zmienił jednak kwalifikację czynu na nieumyślne spowodowanie śmierci, za co King spędził 4 lata w więzieniu.

Dennis Rodman

Popularna gwiazda NBA – Dennis Rodman został aresztowany przez policję w Miami Beach w 1999 r. i oskarżony o napaść na swoją żonę, aktorkę Carmen Electra. Co ciekawe, nasza galeria zawiera również zdjęcie samej Carmen Electry, która została aresztowana za… pobicie Dennisa. O ironio!
Niespełna miesiąc później został aresztowany ponownie (dolne zdjęcie) i oskarżony o jazdę w stanie nietrzeźwości i bez ważnego prawka. Dennis Rodman przyznał się do winy, za co został ukarany grzywną w wysokości 2000 dolarów i trzyletnimi zawiasami.

David Bowie

David Bowie został aresztowany po występie w 1976 r., w Nowym Jorku. Policja znalazła przy nim i skonfiskowała około pół funta marihuany.
Bowie był trzymany wraz z trzema innymi muzykami – w tym z Iggy Popem – przez trzy godziny, a następnie wypuszczony za kaucją w wysokości 2000 dolarów. Finalnie Bowie nie przyznał się do winy, a ława przysięgłych postanowiła oddalić sprawę. Ale zdjęcie pozostało.

Charles Manson

Chyba najbardziej znany seryjny morderca – Charles Manson – w 1969 roku wszedł do domu reżysera Romana Polańskiego i zamordował jego żonę, Sharon Tate (była w 8 miesiącu ciązy) oraz czterech przyjaciół, którzy byli z nią w tym czasie.

charles-ponzi

Charles Ponzi wyłudził miliony dolarów od oszukanych inwestorów. Włoski imigrant, którego nazwa jest synonimem piramidy, przyznał się do oszustwa w 1920 r. i odbył 3,5 roku więzienia.

Bill Gates

Bill Gates, został zatrzymany przez gliniarzy w 1977 r. po wykroczeniu drogowym, którego szczegóły nie są znane.

Bernard Madoff

Bernard Madoff został skazany w marcu 2009 r. na 150 lat odsiadki, za zorganizowanie największej w historii piramidy finansowej, która pochłonęła od inwestorów ponad 50 miliardów dolarów.

Al-Capone

Najsłynniejszy amerykański gangster po aresztowaniu w 1925 r.

Akon

Raper ‘Akon’ został aresztowany w 2007 r. za narażenie życia 15-latka. Podczas koncertu Akon podniósł dzieciaka i rzucił nim w stronę tłumu.

50 cent

50 cent został aresztowany i gustownie sfotografowany w 1994 r. za próbę sprzedaży kokainy policjantowi, który pracował pod przykrywką.

Ej, koleżko! Wspieraj nas i udostępnij powyższy materiał na Facebooku!
chcesz COŚ powiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Right Menu Icon