JEDNOSTKA WOJSKOWA

Materiały z wydziału drogowego, pobudzą wyobraźnię każdego kierowcy! Policjanci z drogówki uczestniczą tutaj w agresywnych pościgach, przeprowadzają niebezpieczne kontrole drogowe oraz zbierają z asfaltu, resztki motocyklistów. A Ty, przed następnym ryzykownym manewrem, zastanów się czy chcesz skończyć jako bohater tego wydziału.

 


 

Gliniarze, którzy nadużywają swojej pozycji ma miejsce w formacjach policyjnych na całym świecie.Gliniarze, którzy nadużywają swojej pozycji ma miejsce w formacjach policyjnych na całym świecie.Gliniarze, którzy nadużywają swojej pozycji ma miejsce w formacjach policyjnych na całym świecie.Gliniarze, którzy nadużywają swojej pozycji ma miejsce w formacjach policyjnych na całym świecie.Gliniarze, którzy nadużywają swojej pozycji ma miejsce w formacjach policyjnych na całym świecie.

 

Te historie najczęściej zaczynają się od próby, rutynowej kontroli dokumentów. Zobacz zdeterminowanych policjantów, którzy wytrwale gonią uciekinierów, co w Stanach Zjednoczonych stało się sportem narodowym.


Z pozoru nudna i rutynowa kontrola drogowa, potrafi zamienić się w piekło dla policjanta. Tutaj zobaczysz, jak prośba o dokumenty kończy się solidną strzelaniną, podczas której kule tną karoserię aut i ciała przestępców.

\

Right Menu Icon